Fotograf Paweł Wojtaszek

fotografia ślubna 

 

Fotografia ślubna pamiątką wyjątkowych chwil

Każdy ślub to początek zupełnie nowego etapu: wspólnej, małżeńskiej drogi. Ponieważ ten dzień stanowi prawdziwe święto miłości, później przyjemnie jest powracać do niego we wspomnieniach. Większość par młodych korzysta z usług profesjonalnego fotografa, aby zachować część wyjątkowych chwil na zdjęciach. 

Dzięki temu w dowolnym momencie mogą je sobie przypomnieć. Jeśli fotograf na ślub naprawdę zna się na swojej profesji, to patrząc na zdjęcia po latach, dawna para młoda nadal może odczuwać ówczesne emocje. Jako osoba będąca po studiach kierunkowych i stale się doszkalająca, dbam o to, aby wykonywana przeze mnie fotografia ślubna w naturalny sposób pokazywała charakter i temperament nowożeńców.

Fotograf na wesele nie przeszkadza w świętowaniu

Zazwyczaj parom młodym potrzebny jest fotograf na wesele i ślub. Wesołe świętowanie w gronie rodziny i przyjaciół również warto uwiecznić, jednak powinno być to zrobione z prawdziwym wyczuciem. Przemieszczając się z aparatem wśród uczestników zabawy, należy robić to jak najbardziej dyskretnie, by nie zwracać na siebie uwagi i nie przeszkadzać w zabawie nowożeńcom i gościom.

Ślub to historia dwojga ludzi

Wesele i ślub traktuję każdorazowo jak zupełnie nową przygodę. Mimo że zwyczaje związane z ceremonią i nocną zabawą wciąż się powtarzają, to jednak za każdym razem uwieczniam unikalną historię dwojga zakochanych w sobie ludzi. Staram się pokazać ślub i wesele w wielu obrazach, tworzących ten dzień i jednocześnie nie pominąć tego, co najważniejsze – uczucia.

Człowiek od zdjęć, czyli fotograf na ślub

Jednym z kluczowych wyborów w momencie załatwiania kwestii ślubnych jest decyzja o skorzystaniu z usług fotografa. To jego umiejętności i talent przesądzą o jakości zdjęć – zarówno tych z sesji nowożeńców, z kościoła czy urzędu, jak i tych z imprezy weselnej. Jeśli chcesz, aby wszystkie ważne chwile znalazły się w kadrze, a reportaż opowiadał jedną, spójną historię o Was, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Chociaż lokalizacją mojego studia fotograficznego jest Poznań, obsługuję również śluby i wesela, odbywające się w innych częściach Polski.

OPINIE

  • “Gorąco polecamy usługi fotograficzne pana Pawła. Sposób, w jaki uwiecznił nasz ślub przerósł nasze wyobrażenia. Mimo że od otrzymania zdjęć minęło już kilka miesięcy, wciąż z przyjemnością do nich powracamy. Każdemu życzymy tak pełnego emocji reportażu i pięknej, niemal artystycznej sesji. To nasza najlepsza pamiątka.”

    Ania i Marcin

  • “Wiedziałam, że poszukiwania osoby, która będzie robiła dla nas zdjęcia, trzeba zacząć na długo przed datą ślubu. Idealny fotograf trafił się jednak zupełnym przypadkiem. A może to było przeznaczenie? Zaraz po ustaleniu terminu naszego wielkiego dnia znajomi polecili nam pana Pawła. Kiedy zobaczyliśmy jego zdjęcia, nie mieliśmy wątpliwości, kogo zaprosimy na nasze wesele. Dziękujemy za piękną pamiątkę. ”

    Klaudia i Rafał

  • “Nigdy nie pozowaliśmy do zdjęć, więc wybór fotografa na ślub trochę nas stresował. Kiedy jednak przyszedł ten wielki dzień, szybko zapomnieliśmy o istnieniu aparatu. Podczas pleneru także czuliśmy się bardzo komfortowo, dzięki czemu zdjęcia wyszły naprawdę świetnie. Taka współpraca to czysta przyjemność. Oczywiście polecamy! ”

    Zosia i Patryk

ślubne inspiracje

Poznań fotografia ślubna

Przygotowania do ślubu

Państwo młodzi wychodzący z kościoła - uśmiechnięte twarze

Ceremonia ślubna

Zdjęcie młodej pary na tle gości weselnych

Zabawa weselna

Fotografia ślubna w plenerze

Plener