Fotograf Paweł Wojtaszek

sesja ślubna

 

Jak wyglądają sesje ślubne?

Niektóre pary obawiają się pleneru z uwagi na swój brak doświadczenia w pozowaniu. Dla fotografa nie powinno to jednak stanowić problemu. Jedną z ważnych umiejętności usługodawcy jest bowiem poprowadzenie sesji w taki sposób, aby nowożeńcy czuli się komfortowo i szybko oswoili się z nową sytuacją.

Moje sesje ślubne odbywają się w swobodnej atmosferze, w której para młoda cieszy się wspólnie spędzanym czasem, a ja dyskretnie podglądam ich przez szkiełko aparatu. Koncepcje co do stylu i miejsca pleneru ustalamy wcześniej, a dzięki własnym pomysłom klienci mogą jeszcze lepiej wyrazić siebie.

Piękne fotografie w malowniczych miejscach

Zdjęcia ślubne mogą powstać w miejscach, które wskażą mi nowożeńcy, a jeśli państwo młodzi zechcą zdać się na moje doświadczenie, pomagam im wybrać pasującą do ich oczekiwań lokalizację. Nie musi to być Poznań, w którym prowadzę swoją działalność,  ponieważ wykonuję swoje usługi na terenie całego kraju. Na plener nie zawsze wybieramy pobliskie miejsca. Jeśli państwo młodzi chcą wykonać plener na przykład w lokalizacjach związanych z pięknymi wspomnieniami, chętnie przystaję na te propozycje. Najważniejsze, aby moi klienci podczas sesji mogli skupić się na sobie i łączącym ich uczuciu. Wówczas powstają naprawdę niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które są świetnym prezentem dla bliskich i ozdobą domowych wnętrz.

Zdjęcia ślubne w Poznaniu i okolicach

Zachęcam do skorzystania z moich usług. Sesje ślubne, wykonywane w dogodnym dla pary terminie pozwalają oderwać się od szarej codzienności i po prostu pobyć razem. Efektem naszego spotkania są oczywiście piękne zdjęcia, ale w czasie ich tworzenia małżeństwo może zatroszczyć się o budowanie więzi. Proponowane fotografie są naturalne dzięki temu, że oddają prawdziwe uczucia łączące daną parę. Podczas sesji klienci nie muszą niczego udawać. Wystarczy, że są sobą, a ja zajmuję się całą resztą. Zapraszam do kontaktu, jeśli szukacie sprawdzonego fotografa. Chętnie doradzę i uwiecznię ważne dla Was momenty.

OPINIE

  • “Zawsze myślałem, że nie jestem osobą fotogeniczną, ale sesja ślubna mile mnie zaskoczyła. Oddała rzeczywiście to, co najważniejsze, czyli nasze emocje związane z niedawną ceremonią i nowym etapem w życiu. Jeśli ktoś, tak jak my, zastanawia się, czy sesja plenerowa to dobry pomysł, serdecznie polecam. Z panem Pawłem to była przyjemność. ”

    Marek i Maja

  • “Marzyliśmy o pięknych zdjęciach ze ślubu. Cieszymy się, że na wesele i ceremonię wybraliśmy profesjonalnego fotografa, bo są to chwile, których nie da się powtórzyć. Największe emocje wzbudziła jednak sesja, na której panowała bardzo miła atmosfera. Efekty świetne. Polecam!”

    Monika i Sławek

  • “Fotograf zyskał nasze uznanie przede wszystkim wyjątkowymi zdjęciami. Cieszymy się również, że ślub nie był w żaden sposób zakłócany, o czym nieraz słyszymy się od innych osób. Pan Paweł potrafi działać po cichu, tak, aby nikomu nie przeszkadzać. Rodzina do dzisiaj chwali zdjęcia, a my pewnie jeszcze nieraz skorzystamy z usług. Pozdrawiamy. Wysoka jakość i pozytywne podejście do ludzi. ”

    Patrycja i Tadeusz